SIK SORULAN SORULAR

Hayır. Zeus C2C paketlerinin tamamında ücretsiz 35 tema bulunmaktadır. Dilediğiniz tasarımı tek tıkla C2C e-ticaret sitenize yükleyebilirsiniz. Bu arada 2021 yılının sonuna kadar tüm paketlerimizde özel tasarım konsept temalar ücretsiz
Sitenizin stabil çalışabilmesi, C2C yazılımınıza eklediğimiz yeni özelliklerin sorunsuz yüklenebilmesi için C2C sitenizi kendi sunucunuzda barındıramazsınız.
Elbette. 1 defa ücretsiz olarak sitenizin alan adını değiştirebilirsiniz.
Evet. Aras Kargo, MNG Kargo, PTT Kargo, Sürat Kargo, UPS Kargo, Yurtiçi Kargo ve DHL kargo entegrasyonlarımız bulunmaktadır.
Evet. Talebinize göre yerinde veya uzak masaüstü bağlantısı ile eğitim veriyoruz. Bunun yanı sıra YouTube kanalımız üzerinden tüm eğitim videolarımıza ulaşabilirsiniz.
Alışveriş puanlama sistemi, C2C sitenizden alışveriş yapan müşterilerin, ürün satın almış oldukları mağazaya ve ürüne verdikleri yorum ve yıldızlama işlemidir.
Evet. Mağazaya soru sor özelliği Konsept C2C paketimizde bulunmaktadır.
Aklınıza takılan ve merak ettikleriniz için 0850 305 49 59 numaralı çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir veya sitenizin sağ alt köşesinde bulunan sohbet alanından bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.